Reference

maminka Adama, Zlín

Chtěli by jsme moc poděkovat paní Janě za perfektní spolupráci. Adámek se na cvičení moc těšil. Za tu dobu, co jsme chodily na kurzy neurovývojové terapie jsem zpozorovaly celkové zlepšení, nejen v hrubé motorice, ale i v jemné. Adámek je celkově soustředěnější, emočně stabilnější a více komunikativní, nemá problémy navazovat kontakty s dětmi. Rozdíl mezi první hodinou a poslední hodinou, kterou jsem absolvovaly byl veliky. Paní Jana  je velice empatická na každý problém, který Adámek měl, měla potřebnou radu jak se v situaci zachovat. Budeme se těšit na další spolupráci. 

maminka Veroniky, Zlín

Spolupráce s paní Hunákovou byla povzbuzující, poučná a hlavně nesla velmi rychle dobré výsledky. Její přístup byl vždy klidný, tolerantní, a přátelský, i když s dcerou to nebylo vždy jednoduché. Jsem ráda, že jsme cvičení absolvovali, dcera se zklidnila, více se soustředí a lépe zvládá stresové situace. Vřele doporučuji.

maminka Viktorky, Střílky

Paní Hunáková je erudovaný odborník. Na její návštěvy u nás doma jsme se dcerou Viktorkou pokaždé těšily. Vždy pro nás měla připravenou spoustu pomůcek a především dobrých rad a doporučení, které byly zejména v počátku onemocnění dcery velmi cenné.

maminka Lukáška, Uherský Brod

S paní Hunákovou jsem měla výbornou spolupráci. Se synem si padli do oka a mně i synovi hodně pomohla. Taky bylo super, že nosila pokaždé jiné pomůcky, které synovi pomohly k rozvoji. Takže spolupráci s ní vřele doporučuji.

maminka Moničky

„Na dobu, kdy jste k nám jezdila, s Moničkou obě dvě moc rády vzpomínáme. Moni se těšila na hodnou tetu, která jí přiveze zajímavé hračky a aktivity. Pro mě tato setkání znamenala mnohem víc…  spoustu cenných rad i v oblasti sociálních věcí, námětů a nápadů, jak mé dítě dál rozvíjet a jak mu co nejvíce pomoci, a především lidský přístup a pochopení, které jsem  tolik potřebovala… Moc jste mi pomohla v  době, kdy jsem hledala cestu, jak s těžce postiženým děťátkem žít co nejvíce plnohodnotný život a jak se ze všech starostí a problémů nezbláznit. Moc za to všechno děkuju! „

MUDr. Barbara Tesařová, zástupce primáře novorozeneckého odd. ve Zlína a vedoucí lékař ambulance rizikových novorozenců a kojenců ve Zlíně

Od r. 1996 pracuji na novorozeneckém odd. PC Zlín a od r. 1999 jako vedoucí lékař ambulance rizikových novorozenců a kojenců při PC Zlín. S Mgr. Janou Hunákovou začala naše spolupráce prakticky hned od vzniku centra rané péče ve Zlíně, EDUCO, tj od r. 2005. Jsem velmi ráda, že si mě našla a oslovila mě, protože od prvního okamžiku jsem cítila, že si budeme rozumět a jsme schopny spolupracovat a nabízet další pomoc rodinám, které to potřebují. Díky ní a jejím nápadům, které byla schopna s kolegyněmi dotáhnout do konce, jsem získávala další teoretické a praktické dovednosti i já, které uplatňuji ve své práci stále.

Je to člověk s otevřeným srdcem, nesmírně empatický, pracovitý, laskavý, vzdělaný, který neusíná na vavřínech, přichází s dalšími návrhy a získává si důvěru rodičů, dětí a odborníků.

Pevně věřím, že naše setkávání a společná práce bude pokračovat, a že se jí bude dařit získávat pro dobrou věc všechno a všechny, kteří jsou potřeba.